Strona główna

Organizatorzy

Fundacja Folk24, Kamil Piotrowski

Fundacja powstała w kwietniu 2012 roku i oficjalnie organizuje Festiwal od III edycji, przejmując tą rolę od Agencji INVINI, która jest też fundatorem Fundacji. Fundacja FOLK24 ma na celu promocję i rozwój szeroko rozumianej muzyki folkowej oraz folkowych wykonawców poprzez m.in. wydawanie folkowych mediów (portale Folk24.pl, Szanty24.pl oraz magazyny Folk24 i Shantyman), organizację koncertów, warsztatów i festiwali muzyki etnicznej, ludowej, folkowej itp. w tym cyklu koncertów "Przed Nad Kanałem", w różnych miastach aglomeracji śląskiej, promujących festiwal.

więcej na: folk24.org

Kontakt:
kamil.piotrowski@folk24.pl, tel. 516 067 476

Fundacja Folk24

Agencja INVINI, Wojciech Małota-Wójcik

Agencja INVINI organizuje festiwal od początku. Pomysł, nazwa, formuła, logo, program oraz wszelkie materiały promocyjne, w tym niniejsza strona www to dzieło Agencji. INVINI jest producentem wykonawczym. Na ich barkach spoczywa produkcja festiwalu, materiałów, promocja i pozyskiwanie sponsorów oraz patronów medialnych. I wiele, wiele innych zadań.

Na co dzień zajmują się szerokorozumianym IT oraz promocją i organizacją eventów i produkcją wydawnictw custom publishing.

Kontakt:
biuro@invini.pl, tel. 32 722 03 07

Agencja INVINI

Nawigacja